| Nawigacja |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
| Nazwa: | gabi  | | E-Mail: | 8899 .wp.pl | | Strona: | http://www.stasioblicharz.pl.tl | | Czas: | 27.10.2009, o 14:01 (UTC) | | Wiadomość: | wielkie współczucie że macie krzyż na sercu z powodu waszego synka Stasia. |
| Nazwa: | marta | | E-Mail: | marthak vp.pl | | Strona: | - | | Czas: | 04.10.2009, o 15:43 (UTC) | | Wiadomość: | My też zaczynamy zbierać nakrętki w domu i w pracy. Pozdrowionka dla Was wszystkich!!! |
| Nazwa: | Diana | | E-Mail: | diars onet.eu | | Strona: | - | | Czas: | 22.09.2009, o 17:24 (UTC) | | Wiadomość: | Drogi Stasiu, nasza szkoła zbiera nakrętki, aby Ci pomóc. Jesteś wspaniałym maluchem!!!!Uda się!!!!! |
| Nazwa: | Edyta | | Strona: | - | | Czas: | 27.08.2009, o 10:26 (UTC) | | Wiadomość: | My również jesteśmy pełni podziwu dla Agaty i Piotra. Trzymajcie się! Dla takiego wspaniałego Malucha warto poświęcić wszystko. Życzymy Wam wytrwałości i wiary, że na pewno się uda. Pozdrawiamy Edyta, Weronika i Grzegorz (Grzegorz też Chełma:) |
| Nazwa: | - | | E-Mail: | ella_zet yahoo.com | | Strona: | - | | Czas: | 20.05.2009, o 16:26 (UTC) | | Wiadomość: | Nie daj sie Stasiu, dzielny facet z Ciebie!Zdrowia przede wszystkim, rodzice czynia bardzo wiele,lata pracy daja efekty kolosalne!podrowienia dla nich i Ciebie Trzymajcie sie goraco! |
| Nazwa: | ciocia - babcia | | E-Mail: | jasiuterka O2.pl | | Strona: | - | | Czas: | 08.05.2009, o 15:34 (UTC) | | Wiadomość: | Stasiu - w Dniu Twoich Imienin życzymy Ci dużo, dużo zdrowia i uśmiechu na twarzy. |
| Nazwa: | aneta bienias | | E-Mail: | anetkabienias wp.pl | | Strona: | - | | Czas: | 05.05.2009, o 20:35 (UTC) | | Wiadomość: | Stasiu jestes cudownym chlopczykiem !zycze ci duzo zdrowka i usmiechu na twarzy,a mamusi serdecznie pozdrawiam:) |
| Nazwa: | Aga,Sławek,Pitruś i Maja | | E-Mail: | agatadubietis tlen.pl | | Strona: | - | | Czas: | 03.04.2009, o 20:53 (UTC) | | Wiadomość: | Stasiu jesteś niesamowitym szczęściarzem mając tak wspaniałych rodziców. Życzymy całej wasze rodzince dużo zdrówka i wszystkiego co najlepsze. Jesteśmy z Wami całym serduszkiem. |
| Nazwa: | Michalina | | E-Mail: | specjalniedlaem o2.pl | | Strona: | - | | Czas: | 01.04.2009, o 05:44 (UTC) | | Wiadomość: | Trzymaj się nam cieplutko, Stasiu, nie choruj, bądź wesoły i dawaj codziennie radość rodzicom  |
| Nazwa: | Kamila | | E-Mail: | kamila.hadley googlemail.com | | Strona: | - | | Czas: | 31.03.2009, o 14:06 (UTC) | | Wiadomość: | Mama mi podala adres strony stasia. Swietny pomysl. Bede sie teraz mogla na bierzaco dowiadywac co u was slychac. Caluje maluszka! |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|